ПГРТО - Плевен

Ден на доброто в ПГРТО

          "Час по доброта" се проведе в Деня на добротата - 13 ноември, в ПГРТО - Плевен. 

      Домакини на доброто станаха учениците от 10б клас и техният класен ръководител госпожа Биляна Иванова. Техни гости бяха госпожа Ивелина Генова - директор на училището, госпожа Цветана Маринова - заместник-директор, госпожа Милена Гуркова - учител и госпожица Симона Ангелова - ресурсен учител. Десетокласничките Рени и Емануела сами бяха подготвили сценария за часа по доброта, прекрасна презентация и много активности, с които да представят идеите си на своите съученици и да ги накарат да изразят позицията си по темата, да споделят за свои добри дела. Накрая всички присъстващи написаха по една добра дума, която бе поставена в клоните на дървото на доброто. Часът по доброта завърши с призива: "Избирай доброто всеки ден!".

       С този урок учениците ще се включат в инициативата на областния управител на Област Плевен инж. Мартин Мачев "Урок по доброта. Плевен подава ръка". Желаем им успех!