На 9 декември 2024 г. ПГРТО-Плевен участва с благотворителен щанд в Коледното градче на площад "Възраждане". На него бяха изложени коледни сувенири, сладки и солени изкушения и произведения на изкуството, приготвени от учениците и учителите в подкрепа на "Българската Коледа". Сумата, която събрахме - 770 лв, преведохме в сметката на благотворителната кампания.
На 16 и 17 декември нашите доброволци работиха благотворително в полза на проекта "Обичам моето училище " - в главното фоайе на гимназията и в къщичка №2 на площад "Възраждане". Със събраните средства ще продължим да създаваме уютна интериорна среда в ПГРТО-Плевен.